Značka

Portfolio RESORBA® obsahuje komplexní výběr šicích materiálů na bázi kolagenu pro chirurgický a stomatologický trh.

Náš program šicích materiálů RESORBA® zahrnuje jak vstřebatelné, tak nevstřebatelné kombinace, které kombinují také velký počet šicích materiálů, tvarů jehel, velikostí jehel a délek vlákna.

Důležitou součástí chirurgických zákroků je bezpečná a spolehlivá hemostáza a tkáňová regenerace. AMS k tomu svými značkami RESORBA® nabízí širokou paletu produktů z kolagenů a oxidované celulózy. Navíc jsou kolagenové produkty k dostání také s antibiotiky.

Naše dentální portfolio RESORBA® bylo vyvinuto, aby pomáhalo dosahovat co nejlepších funkčních a estetických výsledků v zubní chirurgii. Nabízíme rozsáhlý program šicích produktů a kolagenů pro zubní chirurgii.

Naše velmi kvalitní kolagenové produkty jsou ideálním výchozím materiálem pro úspěšnou orální chirurgii, čelistní a obličejovou chirurgii a implantologii.

AMS

Kdo jsme

Jsme přední vývojáři a výrobci inovativních a technologicky vyspělých produktů pro celosvětové trhy moderního ošetření ran, chirurgie a uzávěru ran se zaměřením na maximální kvalitu výsledku pro pacienta.

Vyrábíme širokou paletu produktů a materiálů, mezi nimi algináty, algináty se stříbrem, pěny, tkáňová lepidla, šicí materiály a hemostyptika. Ty prodáváme pod našimi vlastními značkami ActivHeal®, LiquiBand® a RESORBA®.

Vyrábíme produkty a materiály na dvou místech ve Velké Británii, jednom v Nizozemí, dvou v Německu a jednom v České republice. Naše produkty se prodávají v 70 zemích prostřednictvím sítě nadnárodních nebo regionálních partnerů a distributorů a přímým prodejem ve Velké Británii, Německu, České republice a Rusku. Firma byla založena v roce 1991 a zaměstnáváme přes 500 spolupracovníků.

KONTAKT

Zásady ochrany osobních údajů*

Resorba je zapsaná ochranná známka společnosti RESORBA Medical GmbH. Všechna práva vyhrazena.

Resorba je zapsaná ochranná známka společnosti RESORBA Medical GmbH. Všechna práva vyhrazena.

Copyright © RESORBA Medical GmbH | Design by Lumisi