RESORBA®
Ošetřování & obnovování

Hlavním oborem naší působnosti je již více než 80 let výroba a prodej chirurgických šicích materiálů a kolagenových produktů pro všechny chirurgické disciplíny.

UZAVÍRÁNÍ RAN

Poraněné nebo porušené tkáňové vrstvy by se v přírodě měly uzavřít co nejrychleji, aby byla zachována správná funkce. V lidském těle dochází k uzavření v různých fázích hojení ran.
Tento přirozený postup vyžaduje v mnoha případech mechanickou podporu, aby se během hojení nahradila ztracená pevnost. Typicky k tomu slouží chirurgický šicí materiál.

AMS nabízí velké množství vstřebatelných a nevstřebatelných šicích materiálů RESORBA® vykazujících tkáňovou snášenlivost a umožňujících všechny typy uzavírání ran.

CHIRURGICKÉ BIOMATERIÁLY

Důležitou součástí chirurgických zákroků je bezpečná a spolehlivá hemostáza a tkáňová regenerace. K tomu nabízí
AMS se svými značkami RESORBA® širokou paletu produktů z kolagenů a oxidované celulózy. Kromě toho jsou k dostání kolagenové produkty také s antibiotiky.

DENTÁLNÍ PRODUKTY

Dnes již neodmyslitelnou součástí moderní implantologické péče je zachování kosti a dostavba kosti. Proto bylo vyvinuto portfolio produktů RESORBA® pro dentální péči.

K tomu patří kolageny pro implantologii a šicí materiály pro dentální chirurgii. Celkové portfolio přispívá k funkčnímu a optimálnímu estetickému výsledku pro pacienta.

KONTAKT

Zásady ochrany osobních údajů*

Resorba je zapsaná ochranná známka společnosti RESORBA Medical GmbH. Všechna práva vyhrazena.

Resorba je zapsaná ochranná známka společnosti RESORBA Medical GmbH. Všechna práva vyhrazena.

Copyright © RESORBA Medical GmbH | Design by Lumisi